Yhteystiedot.

Vanhus- ja lähimmäispalvelun liitto ry
Hämeentie 58-60 A 52, 00500 HELSINKI
puh. 050 330 5884 ma-to klo 9-15  
info@valli.fi
 
Virpi Dufva
Toiminnanjohtaja
puh. 050 365 4664 
virpi.dufva@valli.fi

Suvi Hiltunen
Suunnittelija, Vanhustyön Trainee -projekti 
puh. 050 408 2890
suvi.hiltunen@valli.fi

Mari Huusko
Suunnittelija, Vanhustyön Trainee -projekti 
puh. 050 374 8001
mari.huusko@valli.fi

Hennariikka Intosalmi
Suunnittelija, Ikäteknologiakeskus
puh. 050 353 0500
hennariikka.intosalmi@valli.fi

Sanna Kaijanen
Kehittämispäällikkö, Ikäteknologiakeskus
puh. 040 508 1716
sanna.kaijanen@valli.fi

Aili Korteniemi
Projektisuunnittelija, Mentorimummot ja -papat
puh. 050 400 9485
aili.korteniemi@valli.fi

Lea Stenberg
Erityisasiantuntija, Ikäteknologiakeskus
puh. 050 323 5533
lea.stenberg@valli.fi

Päivi Tiittula
Suunnittelija, Etsivän vanhustyön verkostokeskus
puh. 050 408 5088
paivi.tiittula@valli.fi

Aulikki Viippola
Projektisuunnittelija, Resurssikeskus lähellä sinua
– yhteisöllisyydestä voimavara ikäihmisen arkeen -hanke
puh. 050 301 1104
aulikki.viippola@valli.fi

Marja Vuorinen
Järjestöpäällikkö
puh. 050 309 3960
marja.vuorinen@valli.fi


Susanna Huovinen
Liiton puheenjohtaja